Sayfayı yenile

Segtor Bilişim

hosting image

Segtor Bilişim

İade Koşulları

Kurumsal

  1. Segtor.com müşterisi satın aldığı hizmetlerden; hosting,Sanal sunucu gibi hizmetlerde (Dedicated ve s-server hizmetleri hariç) satış tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geçerli bir mazeret gösterdiği taktirde şirket politikalarına aykırı bir işlem olmadığı sürece iade talebinde bulunabilir.
  2. İade şartları sadece yeni satın alınan hosting paketleri ve sanal sunucu hizmetleri için geçerlidir. Lisans, domain, SSL,Dedicated ve s-server gibi ürün, hizmetler ve yenileme ve satın alma ödemeleri iade kapsamının dışındadır.
  3. Müşterinin iade talebi olması durumunda bu talebini email ve ticket aracılığı ile Segtor.com müşteri hizmetlerine bildirmekle yükümlüdür.
  4. Segtor.com iadeyi havale, EFT, nakit işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir. İade işlemlerinde iade Segtor.com'un belirlediği kaynağa, iade işlemi için gerekli masraf düşüldükten sonra yapılacaktır.
  5. Segtor.com üzerinde Kredi kartı ile alışverişlerde malesef iade hizmeti mümkün değildir. Kredi kartı ödemelerinde aracı firma kullanıldığından iade işlemi gerçekleştirilememektedir.